title

Beneficjenci

 

jgm_waski_pasek

Gorąco zapraszam do podejmowania współpracy z osobami korzystającymi ze wsparcia inkubatora Pracownia OOP. To zweryfikowani, rzetelni i odpowiedzialni ludzie, którzy postawili na rozwój zawodowy, profesjonalizm i wysoką jakość swojej pracy.

Jakub 'Gardner’ Myśliwiec, lider OOP

ewa_madejska_pracowniaoop

Ewa Madejska

Kocha ogrody, a ich tworzenie to więcej niż zawód, ale życiowa pasja i spełnienie. Uwielbia pomagać innym, do każdego nowego tematu podchodzi z wielkim zaangażowaniem i uczuciem, a także artystycznym zacięciem. Posiada duże doświadczenie wykonawcze, dąży do wysokiego profesjonalizmu jako projektant. Jej ulubiony kolor to czerwony, a konie uważa za najpiękniejsze zwierzęta na świcie.

Strona www – Ewa Madejska Red Garden 

ela_lukaszewicz_pracowniaoop

Elżbieta Łukaszewicz

Projektantka zielonych przestrzeni z prawdziwą pasją do ogrodnictwa. Przy pracy bardzo ważne są dla niej oczekiwania i potrzeby klienta, a projekty cechuje drobiazgowość i staranny dobór roślin do panujących warunków. Stawia na rozwój i innowacyjność. Inspiruje ją elegancki minimalizm, pełny wyważonej symboliki styl japoński oraz współczesne nurty naturalistyczne uwzględniające aspekty ekologiczne.

NO COMMENT

Sorry, the comment form is closed at this time.